FORGOT YOUR DETAILS?

Kapı Modelleri

Kapı
Masif kapı, Amerikan Kapı, Ofisler için panel kapı ,sürgü kapı, katlanır kapı gibi geniş model ve renk seçenekleri ile en kısa sürede, özel imalatımızla isteklerinize cevap veriyoruz. Bütçenize ve mekanınıza en uygun kapıyı belirlemek için lütfen bizimle irtibata geç

Panel Kapılar

Günümüzde ki görünümlerini eski tip göbekli kapılardan almış olan amerikan kapılar, kapı paneli, petek dolgu, kanat iskeleti, kapı pervazı ve kapı kasalarıyla oluşturulan kapı cinsidir. Piyasada alıcı bulan panel kapılar, kapı modellerinin arasında en ekonomik kapılardır.

Kaplamalı Kapılar

Doğal ağaç kerestelerinin çok ince kesilmesiyle elde edilen kaplamalar, mdf üzerine sıcak pres yöntemiyle yapıştırılır ve ortaya çıkan malzemeden üretilen kapılara kaplamalı kapı denir. Kaplamalı kapılar amerikan panel kapılara göre daha sağlam ve estetik fakat daha pahalı kapılardır.

Ahşap Kapılar

Ahşap kapılar; 1. sınıf kereste kullanarak üretilen son derece sağlam, estetik ve bir o kadarda farklı modeli bulunan en lüks kapılardır. Uygulanan mekâna zarafet ve zenginlik katan bu kapıların iç ve dış mekânlara özel tiplere vardır.

TOP web tasarım izmir