FORGOT YOUR DETAILS?

Cam Balkon

Katlanır cam balkon gerek görsel gerek se kullanım rahatlığı ile birlikte oldukça kaliteli malzemeden üretilmiş şimdilerde birçok kişinin evlerinde görebileceğiniz kullanımı kolay ve estetik görünümü ile kolaylıkla kapayıp açabileceğiniz camlarının tek tek açılması ile birlikte istediğiniz camları açıp istediklerinizi kapayabileceğiniz kaliteli bir sistemdir.
Sizde katlanır cam balkon yaptırarak evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Balkonlara evler için özellikle raylı sistem de uygulanmakta olup cam balkon adı verilen bu sistemle istediğiniz camları kapayarak açabilir komple açarak yine açık balkon şeklinde kullanabilirsiniz . Genellikle 4 sağ 4 sol tarafa büyük balkonlar için cam yapılmakta olup 8 cam şeklinde uygulanır ancak küçük balkonlar için bu sayı tabi ki düşmektedir.
Katlanır cam sistemleri eşikli ve eşiksiz olarak ta uygulandığı gibi aynı zamanda da birçok cafe iş yeri balkon restaurant gibi merkezlerde ve iş yerinde uygulanabilen bir sistemdir. Evinizde kullanım isterseniz veya iş yerinizde kullanım isterseniz eğer çeşitli koyu renk ve açık renk cam seçenekleri bulunmakta olup çeşitli mm ler de cam kesimi yapılmaktadır.

TOP web tasarım izmir